ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Samozamykacze

Samozamykacze to produkty, które mają szczególnie ważne zastosowanie w miejscach publicznych, w których nieustannie przebywają ludzie. Codzienne, wielokrotne wejście i wyjście z pomieszczenia, przy jednoczesnym braku zamykania za sobą drzwi, może zaburzać skutecznie właściwy klimat termiczny, zbytnio ochładzać wnętrze lub niepotrzebnie zużywać ciepło. Doskonałym rozwiązaniem, które sprzyja zapewnieniu odpowiednich warunków termicznych w danym pomieszczeniu użytkowym są urządzenia, służące do automatycznego oraz samoczynnego domykania się drzwi. Pozwalają one na uzyskanie gwarancji, że dane drzwi zawsze zostaną dobrze zamknięte.

Samozamykacze – wiele potrzeb, jedno rozwiązanie

W przypadku tego rodzaju produktów, zastosowanych w pomieszczeniach typu klatki schodowe czy wejścia do budynków – po zewnętrznej stronie posiadają one zamontowaną, nieruchomą gałkę. Drzwi otwierane są wówczas przy użyciu klucza bądź też panelu sterującego. Tego typu rozwiązanie doskonale podnosi bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców. Zapewnia również zwiększoną ochronę przed dostaniem się do wejścia osób do tego niepowołanych. Produkt godny uwagi!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.