ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Szyldy

Szyldy to produkty, których zadaniem jest ochrona wkładki – kluczowego elementu każdego zamka. Jeśli włamywacz pokona wkładkę, w tym momencie następuje już otwarcie zamka. Warto zatem maksymalnie wzmocnić ochronę wszelkich wkładek, nawet tych wyjątkowo odpornych i solidne wykonanych. Można do tego celu swobodnie wykorzystać wyżej wymienione produkty. Posiadają one dopasowany rozstaw śrub mocujących, który idealnie pasuje do wielu rodzajów oraz modeli zamków, które są dostępne w tradycyjnej ofercie sprzedażowej.

Szyldy – dodatkowe zabezpieczenie każdego zamka

Produkt ten całkowicie eliminuje możliwość pokonania zamka mechanicznym narzędziem. Stanowi także skuteczną ochronę przed potencjalnymi próbami rozwiercenia. Produkty tego rodzaju wytoczone są z bardzo mocnej stali, która jest trudna do przewiercenia. Jest to rozwiązanie dedykowane wszystkim klientom, którzy pragną dodatkowo wzmocnić ochronę antywłamaniową i mieć pewność, że jest ona skuteczna w 100%!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.