ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Wizjery

Wizjery to popularne i znane wszystkim urządzenia. Montowane w drzwiach wejściowych mają za zadanie pokazywanie, kim jest osoba, która znajduje się po drugiej stronie naszych drzwi.  Produkt ten, w wielu domach, określany jest mianem judasza. Niewątpliwie jest to wyjątkowo  praktyczny oraz użyteczny wynalazek.

Wizjery – zobacz kto stoi za Twoimi drzwiami

Oprócz typowo tradycyjnych wizjerów istnieją także te, elektroniczne. Tego typu judasze mogą rejestrować na swojej karcie pamięci każdą sytuację, która dzieje się tuż przed naszymi drzwiami. Dodatkowo w pakiecie otrzymujemy  czujnik ruchu, który sygnalizuje każdą osobę wchodzącą, przechodzącą oraz stojącą pod naszymi drzwiami. Judasze, zarówno te tradycyjne, jak i elektroniczne są niezastąpionym elementem w każdych drzwiach. Pozwalają  uniknąć niekomfortowych sytuacji, związanych z otwarciem drzwi osobom, które mogą stanowić dla nas bezpośrednie zagrożenie. Judasz to skuteczna ochrona Ciebie i Twoich bliskich!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.