ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

TEDEE POWERED BY GERDA

Smart zamek do drzwi tedee powered by Gerda

Otwieraj i zamykaj drzwi zdalnie wykorzystując do tego smartfona! Rozwojowi nowoczesnej technologii służy naszemu bezpieczeństwu i wygodzie.

Otwieraj drzwi za pomocą smartfona

Postępem technologii sprawia że rośnie ilość urządzeń codziennego użytku, które można kontrolować za pomocą smartfona. Przykładem są zamki do drzwi tedee powered by Gerda, które górują nad klasycznymi rozwiązaniami. Wprowadzają innowacyjne funkcjonalności, zachowując przy tym klasyczne, podstawowe funkcje. W dalszym ciągu możesz skorzystać klucza, gdy np. rozładuje Ci się smartfon.

Specjalnie Dedykowana aplikacja wykorzystywana jest do komunikacji zamków tedee powered by Gerda z telefonem komórkowym. Po uruchomieniu powiadomień PUSH, masz pełną kontrolę nad tym, kto i kiedy otwiera oraz zamyka drzwi. Jest to idealne rozwiązanie dla biura, do którego ma dostęp wielu pracowników. Funkcja automatycznego otwierania przyjdzie Ci z pomocą, gdy będziesz mieć zajęte ręce. Wystarczy ustawić strefę wejścia, po której przekroczeniu zamek się wybudza. Kiedy będziesz zbliżać się do drzwi smartfon sam otworzy zamek bez Twojej ingerencji.
Zaprosiłeś znajomych, ale przygotowywanie wspólnego dania zupełnie Cię zajęło? Kilkoma kliknięciami na smartfonie otworzysz inteligentny zamek i wpuścisz ich do środka. Wyjechałeś, a sąsiad podlewa kwiaty? Możesz udostępnić klucz cyfrowy komuś, kto potrzebuje dostępu do domu podczas Twojej nieobecności. Zamki tedee powered by Gerda to doskonałe rozwiązanie dla najemców krótkoterminowych. Zdalne otwieranie zamków smartfonem zdecydowanie ułatwia życie i zapewnia komfort dając nowe możliwości do tej pory nieosiągalne.

Wymień zamki na tedee powered by Gerda

Zacznij od wymiany wkładki w drzwiach na tę, która jest w zestawie. Możesz zrobić to własnoręcznie (nie jest to skomplikowana operacja) lub zlecić ślusarzowi. Po wymianie wkładki w drzwiach inteligentny zamek paruje się z tedee bridge. To router WiFi / bluetooth, z którym łączysz się swoim smartfonem. Tak właśnie zyskujesz kontrolę nad otwieraniem lub zamykaniem drzwi wyposażonych w zamek tedee powered by Gerda.

Technologia zamków tedee powered by Gerda umożliwia całkowicie zdalne zarządzanie pracą zamka. Gdziekolwiek jesteś, jeśli posiadasz smartfon z dostępem do internetu, masz możliwość sprawdzenia stanu zamka, otwarcia go lub zamknięcia, a nawet wygenerowania dostępu dla osób trzecich. Wygenerowany wcześniej klucz cyfrowy będzie możliwy do wykorzystania po zbliżeniu się do drzwi i nawiązania łączności z tedee bridge.

Zestaw tedee powered by Gerda

W zestawie otrzymujesz zamek tedee, atestowaną wkładkę modułową do zamka, której instalacja nie będzie skomplikowana, tradycyjne klucze oraz klucze montażowe. Zamek zasilany jest wbudowanym akumulatorem, który podtrzyma jego pracę nawet przez 6 miesięcy. W zestawie znajduje się przewód micro USVB z adapterem, który dzięki magnetycznej wtyczce rozłączy się podczas ładowania. W ten sposób nie grozi jego zniszczenie. Ostatnim elementem jest tedee bridge z ładowarką. To rodzaj kontrolera, umożliwiającego komunikację z zamkiem dzięki technologii WiFi i bluetooth.

Zmień na smart home z inteligentnym zamkiem tedee powered by Gerda! Dla domu, mieszkania lub biura z zestawem tedee powered by Gerda!

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.