ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

WKŁADKA DO ZAMKA

Dobrej jakości zamek do drzwi nie wystarczy, aby w pełni zabezpieczyć Twój dom czy firmę przed włamaniem – potrzebna jest odpowiednia wkładka do zamka. W zasadzie można stwierdzić, iż jest to serce zamka. Zasada jest banalnie prosta, im będzie lepsza, tym mocniejsze stanowić będzie zabezpieczenie. Nasza firma od 20 lat zajmuje się doradztwem, sprzedażą oraz montażem wkładek do zamków wiodących producentów. Skorzystaj z naszej porady, aby należycie ochronić swój dobytek i czuć się bezpiecznie!

Najlepsze wkładki do zamków – sprawdź je wszystkie!

Każda wkładka do zamka oferowana naszym Klientom ma certyfikat najwyższej odporności na włamanie. Posiadamy produkty różnego rodzaju – zarówno te cylindryczne, z pokrętłem, jak również wkładki do zamków wpuszczanych lub nawierzchniowych. Praktycznie każda sprzedawana przez nasz sklep wkładka jest antywłamaniowa. W celu zapewnienia jeszcze lepszego bezpieczeństwa wkładki wzmacniamy dodatkowo szyldem ochronnym. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone i niezawodne produkty renomowanych firm.

Dostępni u nas producenci wkładek do zamków

Asortyment naszego sklepu to wkładki do zamków do drzwi antywłamaniowych takich producentów jak Gerda, Dierre, Laporte, Witex, Donimet, Gardesa, Drewstal, Juwent, J&W, Zbigmet, Delta oraz Vikamet. Polecamy również wkładki do zwykłych drzwi z zamkami wpuszczanymi znanych marek – Evva, Dom, Abloy, Assa, Kaba, Gege, Wilka, Titan, Iseo, Winkhaus, Abus, Cisa, Multilock. Klientom poszukującym innowacyjnych rozwiązań proponujemy wkładki do zamków typu Airkey czy Gerdalock, które otwierane są przy użyciu aplikacji mobilnej w smartfonie. Każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie!

Lock-key.pl – o wkładkach do drzwi wiemy wszystko!

Skorzystaj z naszych rad i zdecyduj się na najlepszej jakości wkładki do zamków. Gwarantujemy, że produkty nabyte w naszym sklepie będą służyć Ci bezawaryjnie latami. Z naszą pomocą znajdziesz to, czego potrzebujesz, by zapewnić pełne bezpieczeństwo sobie, swoim bliskim czy swojej firmie. Jeśli troszczysz się o swój dobytek, to zacznij go odpowiednio chronić!

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.