ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Wkładka bębenkowa

Bębenkowa wkładka to bardzo ważne zabezpieczenie każdego lokum. Jest to produkt wykonany z bardzo solidnych i trwałych surowców, które są wysoce odporne na mechaniczne uszkodzenia oraz czynniki zewnętrzne. Atestowane i certyfikowane materiały gwarantują długą używalność. Jest to produkt, który świetnie sprawdzi się  w każdym warunkach.
Bębenkowa – dobre zabezpieczenie przed potencjalnym włamaniem
Wkładka tego typu stanowi bardzo skuteczną zaporę przed potencjalnymi włamywaczami. To produkt, którego budowa opiera się na zastosowaniu zasuwy sprężynowej, bębenka oraz bolców bębenkowych. Ochrona antywłamaniowa polega na tym, iż zamek unieruchamia bębenek, dzięki obecności zamontowanych bolców, które generują brak potencjalnych możliwości otwarcia zamka bez użycia do niego odpowiedniego kompletu kluczy. Tego typu zamka nie można otworzyć kluczem, który do niego nie pasuje. To bardzo popularne rozwiązanie, które warto posiadać, aby dobrze zabezpieczyć swoje mienie!

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.