ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

+48 22 654 50 60

Elektroniczne

Elektroniczne zamki i wkładki to rozwiązanie dedykowane bardzo wymagającym klientom, którzy poszukują innowacyjnych i bardzo nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie zabezpieczenia swego domu czy firmy. Jest to produkt bardzo wygodny, funkcjonalny i bezawaryjny. Jego zamontowanie praktycznie likwiduje przymus noszenia ze sobą kluczy oraz montaż tradycyjnych zamków i wkładek do drzwi.

Elektroniczne zamki i wkładki – innowacja XXI wieku w dziedzinie zabezpieczenia  mienia

Każde tego typu rozwiązanie, z pewnością, przyda się tym osobom, które muszą codzienne pamiętać o zamykaniu wielu drzwi lub też noszą przy sobie kilka, bądź też kilkanaście par kluczy i obawiają się, że zostaną one zagubione. System jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi lub specjalnie dedykowanymi brelokami czy kartami zbliżeniowymi. Drzwi otwierają się błyskawicznie. To bardzo  skuteczna ochrona mienia, która zapewnia wysoki komfort i brak problemów z uciążliwym otwieraniem  i zamykaniem zamka mechanicznego. Wybierz rozwiązanie, które jest proste, ale zarazem genialne!

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Racławicka 133/10,
02-117 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.