ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Elektroniczne wkładki do drzwi

Elektroniczne zamki do drzwi i wkładki to rozwiązanie dedykowane bardzo wymagającym Klientom, którzy poszukują innowacyjnych, bardzo nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie zabezpieczenia swego domu czy firmy. Jest to produkt bardzo wygodny, funkcjonalny, a przede wszystkim bezawaryjny. Jego zamontowanie praktycznie likwiduje przymus noszenia ze sobą kluczy oraz montaż tradycyjnych zamków i wkładek do drzwi.

Elektroniczne zamki i wkładki do drzwi – dlaczego warto?

Każde tego typu rozwiązanie z pewnością przyda się tym osobom, które muszą codzienne pamiętać o zamykaniu wielu drzwi lub też noszą przy sobie wiele par kluczy i obawiają się, że zostaną one zagubione. System elektronicznej wkładki jest kompatybilny ze smartfonami lub specjalnie dedykowanymi brelokami czy kartami zbliżeniowymi. Drzwi otwierają się błyskawicznie. To bardzo skuteczna ochrona mienia, która zapewnia wysoki komfort, a do tego brak problemów z uciążliwym otwieranie czy zamykaniem zamka mechanicznego. Wybierz rozwiązanie, które jest proste, ale zarazem genialne!

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.