ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Wkładki Rim - cylinder zewnętrzny

Rim – cylinder zewnętrzny to produkt, który występuje w postaci wkładki do zamka głównego. Jest to majstersztyk wśród zabezpieczeń, ponieważ posiada najwyższą klasę zabezpieczenia względem kodu klucza oraz niebywałą odporność na wszelkiego rodzaju próby włamania i sforsowania.
Rim – cylinder zewnętrzny – jakość i precyzja w kwestii zabezpieczenia Twojego domu lub firmy
W zestawie znajduje się kilka miliardów kombinacji danego wzoru klucza, co całkowicie uniemożliwia jego powtórzenie. Wyklucza to zatem działania potencjalnych złodziei, którzy  stosują metodę odwzorowania. Jest to produkt, dedykowany drzwiom antywłamaniowym renomowanych firm. W komplecie znajduje się kilka kompletów kluczy. Kolorystyka jest dopasowana do wnętrza i stylistyki danych drzwi. W opcji do wyboru mamy chrom, nikiel satynowy itp. Produkt jest atestowany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej (IMP). To oferta godna uwagi i zainteresowania!

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.