ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Skrzynka pocztowa

Skrzynka pocztowa powinna być należycie chroniona przed dostępem do niej osób trzecich. Słabej jakości zamki oraz wkładki, montowane w tradycyjnych skrzynkach pocztowych, to nieporozumienie, gdyż nie są obecnie żadną przeszkodą dla potencjalnego włamywacza. Przy nieodpowiednim zabezpieczeniu, nawet kilkunastoletnie dziecko, jest w stanie mechanicznie otworzyć zamek lub wkładkę i zabrać nam zawartość naszej skrzynki.

Skrzynka pocztowa – skuteczna ochrona Twoich listów i pism

Aby się przed tym ustrzec nie trzeba budować pancernej skrzynki, ale zamontować w niej solidne oraz atestowane zamki oraz wkładki. To ważne, szczególnie, że w dzisiejszych czasach złodzieje najpierw starają się jak najwięcej dowiedzieć o właścicielach danego lokum. Pomaga im w tym przeglądanie ich korespondencji listownej. Trwały i mocny zamek oraz odpowiednia wkładka stanowią zaporę przed ich wyłamaniem czy przewierceniem. To skuteczna ochrona naszych listów czy pism urzędowych. Wybierz rozwiązanie, który zapewni Ci ochronę Twojej korespondencji!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.