ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

ZAMKI DO DRZWI

Odpowiednia ochrona mienia to podstawa w każdym domu, mieszkaniu czy firmie. Dobór właściwych zabezpieczeń, takich jak wysokiej klasy zamki do drzwi, zapewnia spokój i bezpieczeństwo na długi czas. Od lat działamy w oparciu o wyroby wiodących producentów w dziedzinie zabezpieczeń, takich jak Gerda, Dierre, Laporte, CR, Sab czy Mottura. Znamy się na swojej pracy i chętnie wskażemy Ci zamki drzwiowe, które w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania. Nasze doradztwo poprzedza zawsze wywiad z Klientem, w którego trakcie poznajemy jego oczekiwania oraz staramy się do nich dopasować posiadane produkty. Omawiane działania zmierzają do zapewnienia maksymalnej ochrony Twojego dobytku, a wszystko to, dzięki wysokiej klasy zamkom do drzwi wejściowych.

LOCK-KEY.PL – NAJLEPSZE ZAMKI DO DRZWI!

Podstawą naszej stałej oferty są zamki do drzwi. Skupiamy się wyłącznie na produktach najwyższej klasy – niezawodnych oraz bardzo trwałych. Są to wyroby certyfikowane, wykonane z materiałów klasy premium. Oprócz tego prowadzimy sprzedaż zaawansowanych technologicznie systemów, które są szczytowym osiągnięciem w dziedzinie zabezpieczeń. Staramy się na bieżąco aktualizować oraz powiększać naszą ofertę zamków wpuszczanych i nawierzchniowych.

Dla nas synonim bezpieczeństwa, to najlepszej jakości zamek do drzwi!

ZAMKI DO DRZWI – SKUTECZNE ZABEZPIECZENIE TWOJEGO DOMU!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz następujące rodzaje zamków do drzwi:

  • zamki nawierzchnioweGERDA, ROM, SKARBIEC (już nieprodukowany), TASCO3000, OPTIMUS (już nieprodukowany), OMEGA (już nieprodukowany), zasuwki YALE np. LOB lub GERDA,

  • zamki antywłamaniowe wpuszczane, rozporowe MOTTURA, SAB, SECUREMME, CR MOD DEP, SIAS, ROMUS, STARK,

  • zamki sejfowe – MAUER, CAWI, WITTKOPP, KROMER, LOWE & FLATCHER, POLASZEK,

  • zamki wpuszczane do profili aluminiowych – SOBINCO, REYNEARS, CISA, ISEO, KFV, GU, LOB, GERDA, WILKA, METALPLAST CZĘSTOCHOWA,

  • zamki typu zasuwnice: WINKHAUS, KFV, GU, WILKA czy DOM.

LOCK- KEY.PL – TU ZNAJDZIESZ WYŁĄCZNIE ZAMKI DO DRZWI WYSOKIEJ KLASY!

Przez 20 lat swojej działalności w branży usług ślusarskich, poznaliśmy tajniki wszystkich produktów w kategorii, jaką są zamki do drzwi. Każdy klient może liczyć na profesjonalną poradę. Korzystając z oferty naszego sklepu, zyskujesz pewność, że Twój zamek drzwiowy będzie należycie spełniał swoje zadanie i działał bezawaryjnie.

Nie składamy pustych obietnic – zabezpieczenia dostępne w naszym sklepie, to rozwiązania na miarę potrzeb XXI wieku!

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.