ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

+48 22 654 50 60

ZAMKI DO DRZWI

Odpowiednie zabezpieczenie mienia to podstawa w każdym domu, mieszkaniu czy firmie. Dobór właściwych zabezpieczeń, takich jak zamki do drzwi zapewnia spokój i bezpieczeństwo na długie lata.  Narzędziem, służącym ochronie majątku jest dobrej jakości zamek do drzwi, który stanowi podstawową barierę przed dostaniem się niepowołanych osób do wnętrza pomieszczenia.  Od lat działamy w oparciu o wyroby wiodących producentów w dziedzinie zabezpieczeń, do których należą m.in. Gerda, CR czy Mottura. Potrafimy profesjonalnie i solidnie doradzić Ci w kwestii, jaką są zamki do drzwi – podpowiemy Ci, które z nich spełnią w 100% Twoje oczekiwania. Nasza praca, to również  dokładny wywiad z klientem, dzięki któremu poznajemy jego oczekiwania oraz staramy się je dopasować do posiadanych przez nas produktów w kategorii zamki do drzwi.

 

Nasze wszystkie działania zmierzają do zapewnienia maksymalnej ochrony Twojego dobytku!

 

LOCK-KEY.PL – NAJLEPSZE ZAMKI DO DRZWI!

 

Podstawą naszej stałej oferty są zamki do drzwi, które są dostępne w naszym sklepie w wyjątkowo bogatym asortymencie.  Skupiamy się wyłącznie na produktach najwyższej klasy, niezawodnych oraz bardzo trwałych. Są to wyroby certyfikowane, najwyższej jakości, wykonane z najlepszych i najtrwalszych materiałów. Oprócz tego, prowadzimy sprzedaż zaawansowanych technologicznie systemów, które są ewenementem  w dziedzinie zabezpieczeń. Staramy się na bieżąco aktualizować oraz powiększać naszą ofertę.  

 

Dla nas synonim bezpieczeństwa, to najlepszej jakości zamek do drzwi!

 

ZAMKI DO DRZWI – SKUTECZNE ZABEZPIECZENIE DLA TWOICH DRZWI!

 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz następujące rodzaje zamków do drzwi:

  • zamki nawierzchniowe : GERDA, ROM, SKARBIEC (już nieprodukowany), TASCO3000, OPTIMUS (już nieprodukowany), OMEGA (już nieprodukowany), zasuwki YALE np. LOB lub GERDA,
  • zamki antywłamaniowe wpuszczane, rozporowe : MOTTURA, SAB, SECUREMME, CR MOD DEP, SIAS, ROMUS czy STARK,
  • zamki sejfowe :  MAUER, CAWI, WITTKOPP, KROMER, LOWE & FLATCHER czy POLASZEK,
  • zamki wpuszczane do profili aluminiowych: SOBINCO, REYNEARS, CISA, ISEO, KFV, GU, LOB, GERDA, WILKA czy METALPLAST CZĘSTOCHOWA,
  • zamki typu zasuwnice: WINKHAUS, KFV, GU, WILKA czy DOM.

 

LOCK- KEY.PL – TU ZNAJDZIESZ TYLKO NAJLEPSZE PRODUKTY!

 

Przez 20 lat swojej działalności w branży usług ślusarskich, poznaliśmy tajniki wszystkich produktów w kategorii, jaką są zamki do drzwi.

Każdy klient może liczyć na naszą profesjonalną poradę. Zamki do drzwi to nasza pasja. Korzystając z oferty naszego sklepu, zyskujesz pewność, że Twój zamek do drzwi będzie należycie spełniał swoje zadanie i działał bezawaryjnie.

Nie składamy pustych obietnic – zabezpieczenia dostępne w naszym sklepie, to rozwiązania na miarę potrzeb XXI wieku!

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Racławicka 133/10,
02-117 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.