ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Zamki nawierzchniowe

Nawierzchniowe zamki to produkty, wykorzystywane do zabezpieczenia mieszkań, domów oraz różnego rodzaju pomieszczeń biurowych. Ich montaż nie nastręcza zbyt wielu trudności. Zamki tego rodzaju są także chętnie kupowane przez właścicieli sklepów. Produkt jest  przytwierdzany bezpośrednio na skrzydle drzwiowym.
Nawierzchniowe – zamek, który nie ma sobie równych
Jest to jedno z najbardziej popularnych i powszechnych typów zabezpieczeń mienia. Cieszy się ono dużym zainteresowaniem klientów, którzy preferują tego rodzaju rozwiązanie. Zamek ten doskonale zabezpiecza dobytek przed ewentualnym włamaniem oraz próbami fizycznego sforsowania drzwi wejściowych. Ponadto zamek tego rodzaju spełnia rolę zamknięcia od wewnątrz, głownie poprzez  zastosowanie poręcznej gałki, która działa bez potrzeby użycia klucza. Zamek tego rodzaju jest rekomendowany przez firmy ubezpieczeniowe, jako solidna i trwała ochrona mienia, zarówno tego prywatnego, jak i służbowego. Zdecyduj się na produkt, który w 100% spełni Twoje oczekiwania!

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.