ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Zamki paniczne

Paniczne zamki wykorzystywane są w wielu typach pomieszczeń. Ich rola polega na tym, że  w chwili zagrożenia np. pożaru czy innych zagrażających życiu i zdrowiu sytuacji, każda osoba może dzięki nim, bez przeszkód otworzyć drzwi i wydostać się z danego pokoju czy budynku. Tutaj liczy się czas, którego potrzeba na otwarcie danych drzwi. Proces ten nie może być skomplikowany, bowiem w ekstremalnych sytuacjach, przeciętny człowiek nie poradzi sobie z wieloetapowym otwarciem zamka. Dlatego też stworzono rozwiązania szybkie i proste.
Paniczne zamki, które nie stanowią przeszkody w sytuacjach ekstremalnych
Wiele opcji tego rodzaju zamków posiada zamontowaną tarczę, zaślepiającą, bądź też gałkę, którą otwiera się tylko przy użyciu klucza. Jednakże, znajdując się wewnątrz, można swobodnie otworzyć drzwi klamką. Tego typu rozwiązania stosuje się np. w budynkach administracji publicznej, hotelach, szkołach, domach seniorów, budynkach biurowych, garażach podziemnych itp. Ułatwia to wydostanie się z danego pomieszczenia, nawet  dziecku, osobie starszej czy będącej niepełnosprawną. To bezpieczne i praktyczne rozwiązanie dla wielu podmiotów gospodarczych!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.