ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Zamki sejfowe

Sejfowe zamki to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które zobligowane są do przechowywania w swoim domu lub firmie ważnych, tajnych, bądź też wartościowych dokumentów, przedmiotów czy innych akcesoriów. Takich rzeczy nie powinno się przechowywać w zamykanych na klucz szafkach czy słabo chronionych gablotach. Dostęp do nich jest wówczas bardzo ułatwiony i prawie każdy potencjalny włamywacz jest w stanie je swobodnie wykraść.
Sejfowe – zamki do zadań specjalnych
Zamki dedykowane tego typu zadaniom muszą być nie tylko solidne, ale i bardzo wytrzymałe. Warto jest zainwestować tylko w takie, które posiadają stosowne certyfikaty oraz atesty. Dzięki ich zastosowaniu, rzeczy, które pragniemy przechowywać w ukryciu, będą należycie chronione i 100% zabezpieczone przed ingerencją osób z zewnątrz. Wybierz produkt, który pozwoli Ci na skuteczne zabezpieczenie tego, co posiadasz w swoim sejfie!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.