ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Zamki wpuszczane

Wpuszczane zamki mają szerokie zastosowanie w zewnętrznych drzwiach wejściowych oraz drzwiach, które znajdują się wewnątrz danego budynku. Jak sama nazwa wskazuje są wpuszczane w specjalnie wykonaną kieszeń w drzwiach. Mogą być one wykorzystywane do zabezpieczenia zarówno mienia prywatnego, jak i służbowego.  Ich zaletami są z pewnością nowoczesność oraz innowacyjna konstrukcja. W procesie technologicznym, do ich produkcji użyto najwyższej jakości materiałów. Wszystko to sprawia, iż cieszą się one wyjątkowym zainteresowaniem wielu odbiorców.
Wpuszczane – zamki, które dają 100% ochrony przed włamaniem
W trakcie procesu ich produkcji wykorzystano najnowszą wiedzę z zakresu zabezpieczeń oraz technologię XXI wieku. Zamki te gwarantują Ci długoletnią oraz bezproblemową pracę. Warto wybierać tylko te, pochodzące od renomowanych producentów. Tanie podróbki niestety nie spełnią swego zadania w 100%. Zamki tego typu powinny być zamontowane wraz z odpowiednimi wkładkami, szyldami  antywłamaniowymi oraz okuciami. Wówczas, mamy absolutną pewność, że ochrona antywłamaniowa jest kompleksowa i skuteczna.

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.