ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Zasuwnice

Zasuwnice to produkty, które zabezpieczają dobytek prywatny oraz firmowy przed ryzykiem rabunku czy kradzieży. Są to elementy, wykazujące wysoką klasę odporności na wszelkie potencjalne próby włamania. Tego typu produkt może być sterowany przy pomocy wkładki. Wyrób cechuje wyjątkowa trwałość i solidność wykonania. Do jego produkcji używa się zazwyczaj stali ocynkowanej. Jego uniwersalność polega na tym, iż może być on montowany zarówno do drzwi prawych, jak  i lewych.

Zasuwnice – dodatkowa ochrona przed włamaniem

Odblokowywanie i zablokowywanie tego rodzaju produktu odbywa się, dzięki wysunięciu  rygla głównego oraz przesunięciu ślizgów. Proces ten uruchamia przekręcenie klucza w zamku głównym. Mając na względzie własne bezpieczeństwo, warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie. Produkt ten dodatkowo wzmacnia antywłamaniową ochronę drzwi w mieszkaniach, domach czy pomieszczeniach firmowych. Wybierz najlepsze zabezpieczenie swego mienia!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.