ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

DEPOZYTOR KLUCZY

Depozytor kluczy jest innowacyjnym rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się w temacie bezpieczeństwa domu, firmy, czy instytucji. Klucze, w niepowołanych rękach mogą wyrządzić wiele szkód. Zazwyczaj komplet kluczy, które otwierają zamki, należące do naszego prywatnego lokum, znajduje się pod naszą ścisłą kontrolą. Niestety, w przypadku firm czy instytucji, dostęp do wszelkiego rodzaju pomieszczeń ma o wiele szersze grono osób, dlatego też należy właściwie chronić mienie. Warto, w tym celu, zainwestować w profesjonalne zabezpieczenie na miarę XXI wieku.

Depozytor kluczy –  pełna kontrola dostępu do pomieszczeń

Urządzenie to służy do bezpiecznego i będącego pod ścisłym nadzorem wydawania, zdawania, a także i przechowywania oraz pobierania kluczy. Każda powyższa czynność jest objęta protokołem, który umożliwia odtworzenie tego procesu. System przechowuje także datę i godzinę danego pobrania, a także numer użytkownika wraz z informacjami o kluczu lub pomieszczeniu, które było otwierane czy zamykane. To bardzo dobre i skutecznie rozwiązanie, które pozwala w pełni kontrolować dostęp do pomieszczeń firmowych!

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.