ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

Pytania i odpowiedzi

Jakie znaczenie mają wkładki i zamki dla bezpieczeństwa?

Zamontowanie zamka i wkładek słabej jakości niesie liczne wady. Na pierwszym miejscu jest to brak gwarancji bezpieczeństwa, gdyż standardowy zamek otworzy nawet średnio doświadczony włamywacz. Dobrej jakości produkty, czyli takie jakie proponujemy, są tak zbudowane, że ich sforsowanie jest utrudnione. Potrzebne są do tego specjalistyczne narzędzia, sporo pracy, hałasu i czasu, którego złodziej raczej nie posiada.  W oferowanych przez nas poszczególnych modelach różnych producentów znajdziesz rozwiązania, które pomagają w pełnym zakresie zabezpieczyć drzwi przed ingerencją obcych osób. Pamiętaj – im precyzyjnej dobrany zamek, tym większe bezpieczeństwo.

 

Jak rozpoznać dobry zamek do drzwi?

Główne kryteria, które powinien spełniać solidny zamek to budowa uniemożliwiająca otwarcie lub ingerencję w jego mechanizm. Pomagają w tym przede wszystkim solidne materiały, rygle, niewidoczne od zewnątrz śruby mocujące, mocne rozety i szyldy chroniące mechanizmy oraz bolce antywyważeniowe.  Ponadto powinien odznaczać się estetyką wykonania i oczywiście zapewniać wygodę użytkowania, bezproblemowe zamykanie i otwieranie. Solidny zamek przetrwa wiele długich lat działając prawidłowo i bezawaryjnie. Prędzej zechcesz wymienić drzwi, niż stwierdzisz, że zamek czy wkładka są do wymiany.

 

Czy nie lepiej kupić drzwi z od razu zamontowanymi zamkami i wkładkami?

Drzwi wejściowe niektórych producentów sprzedawane są bez klamek, wkładek i innych okuć, które trzeba dokupić według własnego uznania. Jeśli nawet drzwi są oferowane z okuciami, często są to produkty niezapewniające odpowiedniego bezpieczeństwa. Sprzedawcy nie chcą podnosić cen drzwi, dlatego proponują standardowe, niestety, jak najtańsze rozwiązania. W takim przypadku najrozsądniej jest we własnym zakresie dokupić zamki gwarantujące maksimum wygody i ochrony. Jeżeli drzwi mają już zamontowany zamek, to dla własnego bezpieczeństwa, warto wymienić chociaż wkładkę i zastosować szyldy ochronne (antywłamaniowe).

 

Czy mogę reklamować produkt?

Oczywiście, każdy dostępny produkt jest objęty 2-letnią gwarancją, dlatego, jeśli stwierdzisz, że jest wadliwy, skontaktuj się z nami w sprawie reklamacji. Zrobimy wszystko, by rozwiązać problem.

 

Czy mogę zwrócić towar, jeśli nie spełni moich oczekiwań?

Jeśli okaże się, że kupiony towar jest nieodpowiedni, możesz go zwrócić lub wymienić w ciągu 30 dni od daty zakupu. Towar nie może być używany i nie może mieć uszkodzonych plomb. Natychmiast zwrócimy Ci 100% ceny, jednak musisz ponieść koszty wysyłki.

 

Jak długo będę czekać na przesyłkę?

Towary dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu zapłaty. Maksymalnie w ciągu 3 dni kurier lub listonosz zapuka do Twoich drzwi.

 

Czy produkt będzie bezpieczny podczas przesyłki?

Oczywiście, każda paczka jest szczelnie zabezpieczona, a produkt chroniony przed uszkodzeniem. Warto sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera.

 

Czy montaż wkładki lub zamku wymaga pomocy specjalisty?

Jeśli nie masz doświadczenia i niezbędnych narzędzi, bez wątpienia warto poprosić o pomoc fachowca, który pomoże Ci w montażu. Weź pod uwagę, że bardziej zaawansowane zamki i wkładki są trudniejsze do zamontowania.

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.