ZAMKI | WKŁADKI

Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej!

O firmie

LOCK-KEY.pl

Jeśli poszukujesz najnowocześniejszych systemów zabezpieczeń drzwi, rozwiązań sprawdzonych
i gwarantujących bezpieczeństwo Twoje, Twoich Bliskich lub Twojego biura, sklepu czy lokalu –

trafiłeś pod właściwy adres!

POTRZEBUJESZ POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA? – ZAJRZYJ DO LOCK-KEY!

Firma LOCK-KEY oferuje najlepsze z dostępnych na rynku, markowe zamki do drzwi oraz wkładki do zamków. W naszym specjalistycznym sklepie znajdziesz pełen wachlarz zabezpieczeń najbardziej znanych i cenionych producentów na świecie, takich jak na przykład DIERRE, GERDA, EVVA, ABLOY, DOM czy SECUREMME.

Zamki do drzwi i wkładki do zamków tych szanowanych przez Klientów firm są gwarantem najwyższego bezpieczeństwa i przeszkodą nie do pokonania dla włamywaczy.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA TO LOCK-KEY!

W naszej ofercie znajdziesz również precyzyjnie wykonane okucia do zamków, doskonale podnoszące wartość czynnika antywłamaniowego drzwi. Te detale, to często niezwykle nowoczesne technologicznie rozwiązania, które pozwalają na przykład na komfort otwierania i zamykania zamków bez udziału standardowych kluczy.

Jeśli jesteś fanem technologii XXI wieku i dbasz o wygodę i bezpieczeństwo, to klamki elektronicznie zamykane będą tym, co możesz między innymi znaleźć w naszym sklepie!

Proponujemy Ci ogromny wybór zamków i wkładek – wszystkich typów. W proponowanych przez nas produktach znajdziesz  wkładki do zamków bębenkowe, elektroniczne, typu RIM (w postaci cylindra zewnętrznego), tzw. skandynawskie czy typu skrzynka pocztowa. W stałej sprzedaży posiadamy markowe zamki do drzwi nawierzchniowe, paniczne, sejfowe, wpuszczane, antywłamaniowe – dedykowane do konkretnych typów drzwi renomowanych producentów.

Każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie zawsze w naszym sklepie produkt, jakiego właśnie potrzebuje!

ZAMKI DO DRZWI, WKŁADKI DO ZAMKÓW I OKUCIA ZNANYCH FIRM – MASZ TO W LOCK-KEY!

Szukając gwarancji bezpieczeństwa, która pozwoli nam na komfort spokoju, sięgamy po to, co najlepsze na rynku zabezpieczeń. Takie właśnie produkty znajdziesz w naszym sklepie. Rozwiązania nie mające sobie równych na świecie – wkładki do drzwi oraz zamki, których konstrukcja jest po prostu nie do sforsowania dla złodziei.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA NA LATA – LOCK-KEY!

Wszystkie produkty, które oferuje Klientom nasz sklep Lock-key.pl, objęte są wieloletnią gwarancją producentów. Spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa – polskie i europejskie oraz posiadają najlepsze certyfikaty.

Proponujemy Ci wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, ponieważ tylko takie pozwolą skutecznie ochronić Twój dom czy biuro przed włamaniem – zabezpieczyć Twoje drzwi przed nieuprawnionym ich otwarciem. Producenci i dystrybutorzy zamków oraz wkładek doskonale zdają sobie sprawę z tego, że zamek musi stanowić barierę nie do pokonania dla złodziei. Nasza sklep Lock-key.pl dba o to, byś miał zawsze w drzwiach zamek, którego nie znają jeszcze włamywacze.

Najnowocześniejsze, niezawodne, bo wyposażone w nowatorskie technologie i najtrudniejsze do pokonania zabezpieczenia, to nasza specjalność!

8 powodów, dla których warto kupować w Lock-key.pl:

  • pełna oferta producentów,
  • potwierdzona jakość i niezawodność produktów,
  • wsparcie w podjęciu decyzji,
  • szeroki zakres systemów pasujących do różnych drzwi,
  • produkty z gwarancją bezpieczeństwa (certyfikaty i normy),
  • najnowsze modele z inteligentnymi rozwiązaniami,
  • ekspresowa i tania i ubezpieczona przesyłka,
  • pewny zwrot lub wymiana towaru

Zapoznaj się z ofertą Lock-key.pl już dzisiaj! Zamów, by wreszcie czuć się bezpiecznie!

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu wkładek oraz zamków nauczyło nas, że wystarczy powiedzieć o swoich oczekiwaniach, by dobrać najdogodniejsze rozwiązanie zabezpieczające.

Dlatego, jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i rozmowy z ekspertem:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kategorie produktów

Kontakt

CEZAR Cezary Górski
ul. Waliców 19
00-865 Warszawa

tel: +48 22 654 50 60
e-mail: biuro@lock-key.pl

Czy wiesz że?

Nawet 30% włamań odbywa się przez drzwi wejściowe? Słabej jakości zamek to najlepszy wabik na złodzieja.
Możesz ochronić swój dom. Możesz kupić poczucie bezpieczeństwa.